Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna163637
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20151375
Ikona - strzałka prawaInformacje, Obwieszczenia Burmistrza368
Ikona - strzałka prawaObwodowe Komisje Wyborcze1124
Ikona - strzałka prawaWyborca niepełnosprawny65
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu191
Ikona - strzałka prawaInformacje, obwieszczenia PKW222
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe21530
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19155
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy218310
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy45917
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro14468
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje96592
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy9797
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1268
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe28029
Ikona - strzałka prawaKontrole5827
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3582
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2488
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze375835
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8481
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy5302
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4660
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie134
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia280
Ikona - strzałka prawaLobbing146
Ikona - strzałka prawaPetycje28
Ikona - strzałka prawaWybory111
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia4325
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21523
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe9482
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19129
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10363
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza14205
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037626
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049041
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064438
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061461
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06873
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071922
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082249
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094332
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101795
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111699
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121354
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2013982
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014949
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152098
Ikona - strzałka prawaInne 2009440
Ikona - strzałka prawaInne 2010700
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej20369
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej7703
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006211
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104419
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144624
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20181823
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1499
Ikona - strzałka prawa1998112
Ikona - strzałka prawa2001115
Ikona - strzałka prawa2003116
Ikona - strzałka prawa200482
Ikona - strzałka prawa200598
Ikona - strzałka prawa200699
Ikona - strzałka prawa2007100
Ikona - strzałka prawa200887
Ikona - strzałka prawa2009118
Ikona - strzałka prawa2010144
Ikona - strzałka prawa2011197
Ikona - strzałka prawa2012375
Ikona - strzałka prawa2013369
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1133
Ikona - strzałka prawaROK 2012601
Ikona - strzałka prawaROK 2013144
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze414
Ikona - strzałka prawa2013125
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej24759
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20440
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3401
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1019
Ikona - strzałka prawaZarządzenia708
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1721
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8428
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5324
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4029
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2075
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2051
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1769
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5643
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2391
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola4960
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2277
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2133
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1398
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2218
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3524
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2320
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5571
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8270
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3561
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji1874
Ikona - strzałka prawaInne jednostki7973
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4498
Ikona - strzałka prawaOSiR2645
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7463
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3683
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2336
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8588
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe928
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej940
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1340
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1413
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4366
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa72
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4526
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych176
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3887
Ikona - strzałka prawaArchiwum4712
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2088
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1922
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3711

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-22 11:02:04, zmian dokonał(a): Agata Marcinkowska

WCAG 2.0 (Level AA)