Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna179139
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23180
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21034
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy248169
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy50322
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1446
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro21167
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje110890
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1727
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe36808
Ikona - strzałka prawaKontrole6152
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3744
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2655
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze408604
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9215
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy6919
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5378
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie320
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia444
Ikona - strzałka prawaLobbing476
Ikona - strzałka prawaPetycje395
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów469
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych240
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych221
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy88
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy za 2018 r.28
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie do debaty8
Ikona - strzałka prawaWybory229
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5542
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018113
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20191613
Ikona - strzałka prawaWybory ławników12
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 202312
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22904
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11024
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19747
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10767
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza17305
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037707
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049099
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064477
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061481
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06896
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071956
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082280
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094389
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101836
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111732
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121376
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131040
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014985
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152590
Ikona - strzałka prawaInne 2009468
Ikona - strzałka prawaInne 2010727
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25594
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8395
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006244
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104491
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144724
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182667
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023301
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi533
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1831
Ikona - strzałka prawa1998134
Ikona - strzałka prawa2001139
Ikona - strzałka prawa2003138
Ikona - strzałka prawa2004102
Ikona - strzałka prawa2005117
Ikona - strzałka prawa2006123
Ikona - strzałka prawa2007121
Ikona - strzałka prawa2008109
Ikona - strzałka prawa2009144
Ikona - strzałka prawa2010182
Ikona - strzałka prawa2011235
Ikona - strzałka prawa2012421
Ikona - strzałka prawa2013424
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1378
Ikona - strzałka prawaROK 2012618
Ikona - strzałka prawaROK 2013168
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze523
Ikona - strzałka prawa2013144
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25743
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21104
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3842
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1094
Ikona - strzałka prawaZarządzenia826
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1779
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8852
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5588
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4121
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2247
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2123
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1814
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5834
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2464
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5171
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2421
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2192
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1434
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2305
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3602
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2436
Ikona - strzałka prawaŻłobek56
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5794
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8527
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2401
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8374
Ikona - strzałka prawaSCO4829
Ikona - strzałka prawaOSiR2835
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8068
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3989
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4321
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9258
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1175
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1116
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1603
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1558
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4513
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa216
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4644
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4044
Ikona - strzałka prawaArchiwum5003
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2150
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1985
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3823

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-06-14 15:18:47, zmian dokonał(a): admin

WCAG 2.0 (Level AA)