Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna166021
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20151396
Ikona - strzałka prawaInformacje, Obwieszczenia Burmistrza372
Ikona - strzałka prawaObwodowe Komisje Wyborcze1130
Ikona - strzałka prawaWyborca niepełnosprawny66
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu194
Ikona - strzałka prawaInformacje, obwieszczenia PKW225
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe21740
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19403
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy220982
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy46249
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań8
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro15414
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje98376
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy9902
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1315
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe29117
Ikona - strzałka prawaKontrole5868
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3600
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2513
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze381371
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8636
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy5521
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4768
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie160
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia303
Ikona - strzałka prawaLobbing179
Ikona - strzałka prawaPetycje61
Ikona - strzałka prawaWybory119
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia4474
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21669
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe9625
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19231
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10416
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza14459
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037642
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049054
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064441
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061464
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06876
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071929
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082252
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094349
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101800
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111703
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121356
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2013988
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014954
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152128
Ikona - strzałka prawaInne 2009444
Ikona - strzałka prawaInne 2010704
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej21230
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej7796
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006213
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104423
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144628
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20181966
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1546
Ikona - strzałka prawa1998119
Ikona - strzałka prawa2001123
Ikona - strzałka prawa2003125
Ikona - strzałka prawa200486
Ikona - strzałka prawa2005102
Ikona - strzałka prawa2006105
Ikona - strzałka prawa2007107
Ikona - strzałka prawa200892
Ikona - strzałka prawa2009124
Ikona - strzałka prawa2010160
Ikona - strzałka prawa2011209
Ikona - strzałka prawa2012386
Ikona - strzałka prawa2013382
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1178
Ikona - strzałka prawaROK 2012603
Ikona - strzałka prawaROK 2013150
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze432
Ikona - strzałka prawa2013133
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej24885
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20537
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3446
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1037
Ikona - strzałka prawaZarządzenia740
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1728
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8498
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5360
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4047
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2104
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2066
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1777
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5672
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2403
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola4992
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2294
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2138
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1401
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2227
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3531
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2328
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5602
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8305
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3578
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji1939
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8039
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4535
Ikona - strzałka prawaOSiR2683
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7568
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3738
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2629
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8640
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe952
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej963
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1407
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1438
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4397
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa91
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4534
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych188
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3898
Ikona - strzałka prawaArchiwum4756
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2091
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1926
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3721

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-02-21 15:33:58, zmian dokonał(a): Agata Marcinkowska

WCAG 2.0 (Level AA)