Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna168953
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20151473
Ikona - strzałka prawaInformacje, Obwieszczenia Burmistrza397
Ikona - strzałka prawaObwodowe Komisje Wyborcze1144
Ikona - strzałka prawaWyborca niepełnosprawny80
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu205
Ikona - strzałka prawaInformacje, obwieszczenia PKW235
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe22058
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19813
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy226003
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy46696
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań272
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro17010
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje100873
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy10133
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1419
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31373
Ikona - strzałka prawaKontrole5948
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3638
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2556
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze386706
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8746
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy5749
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4911
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie202
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia346
Ikona - strzałka prawaLobbing241
Ikona - strzałka prawaPetycje129
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów56
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych42
Ikona - strzałka prawaWybory145
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia4669
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21962
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe9950
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19361
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10549
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza14902
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037666
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049075
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064461
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061476
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06887
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071943
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082265
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094369
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101811
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111715
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121369
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131003
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014965
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152212
Ikona - strzałka prawaInne 2009456
Ikona - strzałka prawaInne 2010715
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22262
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej7976
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006224
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104441
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144676
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182232
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1638
Ikona - strzałka prawa1998126
Ikona - strzałka prawa2001129
Ikona - strzałka prawa2003132
Ikona - strzałka prawa200495
Ikona - strzałka prawa2005111
Ikona - strzałka prawa2006115
Ikona - strzałka prawa2007116
Ikona - strzałka prawa200898
Ikona - strzałka prawa2009133
Ikona - strzałka prawa2010172
Ikona - strzałka prawa2011220
Ikona - strzałka prawa2012403
Ikona - strzałka prawa2013402
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1236
Ikona - strzałka prawaROK 2012611
Ikona - strzałka prawaROK 2013160
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze464
Ikona - strzałka prawa2013138
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25034
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20651
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3543
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1054
Ikona - strzałka prawaZarządzenia812
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1743
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8593
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5420
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4063
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2162
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2095
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1793
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5721
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2425
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5052
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2347
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2159
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1417
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2258
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3566
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2363
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5645
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8342
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3619
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2017
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8134
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4592
Ikona - strzałka prawaOSiR2718
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7709
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3790
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3176
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8774
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe990
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1006
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1441
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1467
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4433
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa127
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4575
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych209
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3930
Ikona - strzałka prawaArchiwum4832
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2118
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1959
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3758

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-06-18 15:58:34, zmian dokonał(a): Anna Malinowska

WCAG 2.0 (Level AA)