Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna181993
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23542
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21430
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy253329
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy51569
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1700
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro22920
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje114745
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1805
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe38501
Ikona - strzałka prawaKontrole6202
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3768
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2680
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze414390
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9336
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7181
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5535
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie357
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia482
Ikona - strzałka prawaLobbing525
Ikona - strzałka prawa20169
Ikona - strzałka prawa201820
Ikona - strzałka prawa201925
Ikona - strzałka prawaPetycje472
Ikona - strzałka prawa201713
Ikona - strzałka prawa201819
Ikona - strzałka prawa201938
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów564
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych317
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych271
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy156
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy za 2018 r.64
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie do debaty17
Ikona - strzałka prawaWybory236
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5780
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018174
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192124
Ikona - strzałka prawaWybory ławników117
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 202398
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192236
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23097
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11366
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji2
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online3
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19856
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10799
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18375
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037723
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049109
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064484
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061487
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06899
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071961
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082285
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094395
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101841
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111734
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121381
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131043
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014989
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152693
Ikona - strzałka prawaInne 2009479
Ikona - strzałka prawaInne 2010731
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26644
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8514
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006261
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104503
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144772
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182777
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023499
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi848
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1883
Ikona - strzałka prawa1998142
Ikona - strzałka prawa2001141
Ikona - strzałka prawa2003140
Ikona - strzałka prawa2004104
Ikona - strzałka prawa2005119
Ikona - strzałka prawa2006126
Ikona - strzałka prawa2007123
Ikona - strzałka prawa2008111
Ikona - strzałka prawa2009157
Ikona - strzałka prawa2010185
Ikona - strzałka prawa2011241
Ikona - strzałka prawa2012426
Ikona - strzałka prawa2013436
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1406
Ikona - strzałka prawaROK 2012620
Ikona - strzałka prawaROK 2013171
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze545
Ikona - strzałka prawa2013149
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26044
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21283
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3974
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1110
Ikona - strzałka prawaZarządzenia835
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1802
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8941
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5643
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4142
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2262
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2134
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1828
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5883
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2479
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5204
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2430
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2199
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1440
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2320
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3609
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2449
Ikona - strzałka prawaŻłobek88
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5834
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8592
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2511
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8432
Ikona - strzałka prawaSCO4871
Ikona - strzałka prawaOSiR2897
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8211
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4031
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4542
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9352
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1301
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1142
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1674
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1588
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4540
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa237
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4668
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4074
Ikona - strzałka prawaArchiwum5051
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2160
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1990
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3854

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-16 09:02:08, zmian dokonał(a): Arkadiusz Milewski

WCAG 2.0 (Level AA)