Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna171890
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 20183823
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe22372
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20185
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy230174
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy47828
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań541
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro18508
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje103623
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy10301
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1536
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe32732
Ikona - strzałka prawaKontrole6021
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3667
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2588
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze391223
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8865
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy6093
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5042
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie257
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia383
Ikona - strzałka prawaLobbing298
Ikona - strzałka prawaPetycje197
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów203
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych104
Ikona - strzałka prawaWybory202
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5114
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22200
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe10267
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19442
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10617
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza15607
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037680
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049088
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064469
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061478
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06892
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071947
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082270
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094386
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101818
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111721
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121372
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131015
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014977
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152322
Ikona - strzałka prawaInne 2009459
Ikona - strzałka prawaInne 2010719
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej23128
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8121
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006234
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104466
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144709
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182458
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1695
Ikona - strzałka prawa1998128
Ikona - strzałka prawa2001133
Ikona - strzałka prawa2003135
Ikona - strzałka prawa200498
Ikona - strzałka prawa2005114
Ikona - strzałka prawa2006119
Ikona - strzałka prawa2007117
Ikona - strzałka prawa2008103
Ikona - strzałka prawa2009135
Ikona - strzałka prawa2010175
Ikona - strzałka prawa2011226
Ikona - strzałka prawa2012413
Ikona - strzałka prawa2013407
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1276
Ikona - strzałka prawaROK 2012615
Ikona - strzałka prawaROK 2013164
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze482
Ikona - strzałka prawa2013140
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25189
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20777
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3608
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1067
Ikona - strzałka prawaZarządzenia815
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1761
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8712
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5480
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4089
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2211
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2105
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1801
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5767
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2437
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5089
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2369
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2171
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1427
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2272
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3581
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2381
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5686
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8375
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3660
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2127
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8219
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4678
Ikona - strzałka prawaOSiR2728
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7833
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3852
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3426
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8873
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1025
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1034
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1488
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1507
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4467
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa159
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4602
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3963
Ikona - strzałka prawaArchiwum4892
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2127
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1972
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3790

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-20 13:38:47, zmian dokonał(a): Anna Pawlusińska

WCAG 2.0 (Level AA)