Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna175821
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 20184588
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe22799
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20629
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy240142
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy48482
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań932
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro19722
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje107490
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy10550
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1646
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe34755
Ikona - strzałka prawaKontrole6087
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3709
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2625
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze402717
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9106
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy6613
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5217
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie279
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia411
Ikona - strzałka prawaLobbing407
Ikona - strzałka prawaPetycje321
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów360
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych135
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych164
Ikona - strzałka prawaWybory212
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5352
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22687
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe10733
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19627
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10712
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza16535
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037694
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049095
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064470
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061478
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06893
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071953
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082272
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094386
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101830
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111729
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121372
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131032
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014980
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152490
Ikona - strzałka prawaInne 2009463
Ikona - strzałka prawaInne 2010722
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej24665
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8286
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006241
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104485
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144718
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182651
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023135
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi28
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1784
Ikona - strzałka prawa1998131
Ikona - strzałka prawa2001136
Ikona - strzałka prawa2003135
Ikona - strzałka prawa200499
Ikona - strzałka prawa2005114
Ikona - strzałka prawa2006120
Ikona - strzałka prawa2007118
Ikona - strzałka prawa2008106
Ikona - strzałka prawa2009136
Ikona - strzałka prawa2010179
Ikona - strzałka prawa2011230
Ikona - strzałka prawa2012418
Ikona - strzałka prawa2013419
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1343
Ikona - strzałka prawaROK 2012615
Ikona - strzałka prawaROK 2013165
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze506
Ikona - strzałka prawa2013141
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25471
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20955
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3717
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1081
Ikona - strzałka prawaZarządzenia817
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1767
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8803
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5534
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4113
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2234
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2118
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1809
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5812
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2457
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5149
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2405
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2186
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1431
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2288
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3595
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2417
Ikona - strzałka prawaŻłobek15
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5751
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8447
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2283
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8300
Ikona - strzałka prawaSCO4755
Ikona - strzałka prawaOSiR2746
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7959
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3914
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3903
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8971
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1129
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1087
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1535
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1532
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4491
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa188
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4623
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4003
Ikona - strzałka prawaArchiwum4968
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2143
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1976
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3807

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-02-21 13:06:09, zmian dokonał(a): grzegorzj

WCAG 2.0 (Level AA)