Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna187104
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe24216
Ikona - strzałka prawaOrganizacja22103
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy264566
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy53979
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2389
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro26292
Ikona - strzałka prawaPlatforma zakupowa0
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje121544
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1967
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe41424
Ikona - strzałka prawaKontrole6291
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3830
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2742
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze426422
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9522
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy7694
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5814
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie406
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia522
Ikona - strzałka prawaLobbing602
Ikona - strzałka prawa201621
Ikona - strzałka prawa201857
Ikona - strzałka prawa201975
Ikona - strzałka prawaPetycje706
Ikona - strzałka prawa201739
Ikona - strzałka prawa201895
Ikona - strzałka prawa2019255
Ikona - strzałka prawa2020101
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów732
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych455
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych419
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy381
Ikona - strzałka prawaWybory247
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia6013
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 2018216
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 20192208
Ikona - strzałka prawaWybory ławników176
Ikona - strzałka prawaKadencja 2020 - 2023141
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO SEJMU RP I SENATU RP 20192374
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 2020458
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23425
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe11748
Ikona - strzałka prawaTerminy posiedzeń Komisji skarg, wniosków i petycji94
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej Online31
Ikona - strzałka prawaBurmistrz20066
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10883
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza19904
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037750
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049126
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064489
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061491
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06905
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071972
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082294
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094401
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101862
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111770
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121405
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131050
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20141012
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152859
Ikona - strzałka prawaInne 2009489
Ikona - strzałka prawaInne 2010747
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej28916
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8680
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006264
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104517
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144781
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182784
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023752
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi1379
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego2022
Ikona - strzałka prawa1998146
Ikona - strzałka prawa2001148
Ikona - strzałka prawa2003145
Ikona - strzałka prawa2004108
Ikona - strzałka prawa2005122
Ikona - strzałka prawa2006137
Ikona - strzałka prawa2007128
Ikona - strzałka prawa2008115
Ikona - strzałka prawa2009171
Ikona - strzałka prawa2010191
Ikona - strzałka prawa2011251
Ikona - strzałka prawa2012438
Ikona - strzałka prawa2013462
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1488
Ikona - strzałka prawaROK 2012630
Ikona - strzałka prawaROK 2013176
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze580
Ikona - strzałka prawa2013158
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej26327
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21572
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze4130
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1138
Ikona - strzałka prawaZarządzenia850
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1844
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych9042
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5735
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4171
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2312
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2147
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1841
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5939
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2507
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5271
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2488
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2233
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1448
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2371
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3631
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2473
Ikona - strzałka prawaŻłobek164
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5911
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8753
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2693
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8570
Ikona - strzałka prawaSCO4997
Ikona - strzałka prawaOSiR3101
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8472
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna4180
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy5508
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9558
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1413
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1179
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1772
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1644
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4584
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa317
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4699
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4095
Ikona - strzałka prawaArchiwum5143
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2177
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów2001
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3903

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-06-05 21:14:55, zmian dokonał(a): Agnieszka Sufin

WCAG 2.0 (Level AA)