Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna170119
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe22207
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19969
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy227995
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy47385
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań388
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro17698
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje102028
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy10198
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1447
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31915
Ikona - strzałka prawaKontrole5980
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3654
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2573
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze388824
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8795
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy5870
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4965
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie235
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia356
Ikona - strzałka prawaLobbing256
Ikona - strzałka prawaPetycje163
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów114
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych66
Ikona - strzałka prawaWybory147
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia4747
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22076
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe10130
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19383
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10575
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza15266
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037673
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049083
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064464
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061476
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06889
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071944
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082265
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094381
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101814
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111717
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121370
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131013
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014970
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152238
Ikona - strzałka prawaInne 2009456
Ikona - strzałka prawaInne 2010717
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22564
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8031
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006229
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104460
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144684
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182309
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1655
Ikona - strzałka prawa1998126
Ikona - strzałka prawa2001129
Ikona - strzałka prawa2003132
Ikona - strzałka prawa200495
Ikona - strzałka prawa2005111
Ikona - strzałka prawa2006116
Ikona - strzałka prawa2007117
Ikona - strzałka prawa200899
Ikona - strzałka prawa2009133
Ikona - strzałka prawa2010173
Ikona - strzałka prawa2011222
Ikona - strzałka prawa2012407
Ikona - strzałka prawa2013404
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1254
Ikona - strzałka prawaROK 2012612
Ikona - strzałka prawaROK 2013161
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze471
Ikona - strzałka prawa2013138
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25099
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20695
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3566
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1060
Ikona - strzałka prawaZarządzenia813
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1754
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8657
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5452
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4074
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2192
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2100
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1795
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5747
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2428
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5063
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2353
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2163
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1420
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2261
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3569
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2364
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5658
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8357
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3642
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2049
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8167
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4632
Ikona - strzałka prawaOSiR2720
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7763
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3815
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3236
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8827
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1002
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1017
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1453
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1480
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4438
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa144
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4583
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3938
Ikona - strzałka prawaArchiwum4852
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2121
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1966
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3766

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-14 16:58:59, zmian dokonał(a): Agnieszka Sufin

WCAG 2.0 (Level AA)