Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna173576
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 20184473
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe22512
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20368
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy233214
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy48134
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań636
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro18999
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje105373
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy10417
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1603
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe33813
Ikona - strzałka prawaKontrole6046
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3680
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2603
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze395820
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8974
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy6361
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5120
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie268
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia394
Ikona - strzałka prawaLobbing341
Ikona - strzałka prawaPetycje280
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów280
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych51
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych133
Ikona - strzałka prawaWybory208
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5261
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22492
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe10480
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19528
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10673
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza15945
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037685
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049089
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064470
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061478
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06892
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071949
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082272
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094386
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101824
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111723
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121372
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131024
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014977
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152374
Ikona - strzałka prawaInne 2009459
Ikona - strzałka prawaInne 2010721
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej23845
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8217
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006239
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104470
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144714
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182631
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-202330
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1744
Ikona - strzałka prawa1998130
Ikona - strzałka prawa2001135
Ikona - strzałka prawa2003135
Ikona - strzałka prawa200498
Ikona - strzałka prawa2005114
Ikona - strzałka prawa2006120
Ikona - strzałka prawa2007117
Ikona - strzałka prawa2008104
Ikona - strzałka prawa2009135
Ikona - strzałka prawa2010176
Ikona - strzałka prawa2011229
Ikona - strzałka prawa2012417
Ikona - strzałka prawa2013414
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1302
Ikona - strzałka prawaROK 2012615
Ikona - strzałka prawaROK 2013165
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze495
Ikona - strzałka prawa2013141
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25312
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20840
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3652
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1075
Ikona - strzałka prawaZarządzenia815
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1762
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8769
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5509
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4099
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2223
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2114
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1806
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5791
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2448
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5121
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2391
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2174
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1427
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2276
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3587
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2394
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5714
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8407
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3675
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2205
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8264
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4726
Ikona - strzałka prawaOSiR2732
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7881
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3883
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy3579
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8910
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1086
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1044
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1499
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1517
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4479
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa169
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4617
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3979
Ikona - strzałka prawaArchiwum4925
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2130
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1973
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3793

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-12-13 15:08:48, zmian dokonał(a): Agnieszka Sufin

WCAG 2.0 (Level AA)