Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna177306
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe23022
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20851
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy243070
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy48796
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań1188
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro20577
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje109240
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1689
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35529
Ikona - strzałka prawaKontrole6117
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3723
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2641
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze405383
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów9148
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy6722
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku5307
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie299
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia425
Ikona - strzałka prawaLobbing460
Ikona - strzałka prawaPetycje367
Ikona - strzałka prawaWykaz dziennych opiekunów423
Ikona - strzałka prawaRejestr żłobków i klubów dziecięcych187
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych182
Ikona - strzałka prawaWybory219
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia5425
Ikona - strzałka prawaWYBORY SAMORZĄDOWE 201821
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 2019109
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska22805
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe10885
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19693
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10745
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza16988
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037702
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049098
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064476
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061481
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06896
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071956
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082276
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094389
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101833
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111732
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121375
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131039
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014984
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152544
Ikona - strzałka prawaInne 2009467
Ikona - strzałka prawaInne 2010726
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25131
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej8351
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006244
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104491
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144723
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182654
Ikona - strzałka prawaKadencja 8 Rady Miejskiej - 2018-2023241
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych i odpowiedzi404
Ikona - strzałka prawaArchiwum sesji Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1810
Ikona - strzałka prawa1998134
Ikona - strzałka prawa2001139
Ikona - strzałka prawa2003138
Ikona - strzałka prawa2004102
Ikona - strzałka prawa2005117
Ikona - strzałka prawa2006123
Ikona - strzałka prawa2007121
Ikona - strzałka prawa2008109
Ikona - strzałka prawa2009139
Ikona - strzałka prawa2010182
Ikona - strzałka prawa2011234
Ikona - strzałka prawa2012421
Ikona - strzałka prawa2013424
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1363
Ikona - strzałka prawaROK 2012618
Ikona - strzałka prawaROK 2013168
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze520
Ikona - strzałka prawa2013144
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej25600
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi21030
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3768
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1089
Ikona - strzałka prawaZarządzenia820
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1772
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8824
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5564
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4119
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2244
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2123
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1814
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5821
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2462
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5164
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2414
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2191
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1434
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2303
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3600
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie2433
Ikona - strzałka prawaŻłobek43
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5769
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8483
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji2347
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8337
Ikona - strzałka prawaSCO4815
Ikona - strzałka prawaOSiR2774
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.8016
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3956
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy4059
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia9020
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe1155
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej1102
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1584
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1551
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4507
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa206
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4640
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian4028
Ikona - strzałka prawaArchiwum4984
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2149
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1981
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3821

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-04-19 14:29:52, zmian dokonał(a): Agnieszka Sufin

WCAG 2.0 (Level AA)