Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY WŁOSZCZOWA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Włoszczowa

www.gmina-wloszczowa.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna167586
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20151448
Ikona - strzałka prawaInformacje, Obwieszczenia Burmistrza393
Ikona - strzałka prawaObwodowe Komisje Wyborcze1140
Ikona - strzałka prawaWyborca niepełnosprawny78
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu204
Ikona - strzałka prawaInformacje, obwieszczenia PKW233
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe21957
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19672
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne - Profil nabywcy223641
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne ogłaszane przez jednostki organizacyjne Gminy46502
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań157
Ikona - strzałka prawaZamówienia Publiczne do 30 tys. euro16378
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, informacje99739
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje i wykazy10034
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury Gminy Włoszczowa1374
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe30064
Ikona - strzałka prawaKontrole5921
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne3627
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2539
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze384068
Ikona - strzałka prawaInformacje dla kandydatów8700
Ikona - strzałka prawaInformace o wolnych stanowiskach pracy5642
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku4864
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie188
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia333
Ikona - strzałka prawaLobbing221
Ikona - strzałka prawaPetycje102
Ikona - strzałka prawaWybory142
Ikona - strzałka prawaInformacje i ogłoszenia4581
Ikona - strzałka prawaOrgany władzy
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21810
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe9753
Ikona - strzałka prawaBurmistrz19302
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy10522
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza14763
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/1/02 do Nr IV/99/037658
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/100/03 do Nr IV/199/049068
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/200/04 do Nr IV/299/064456
Ikona - strzałka prawaOd Nr IV/300/06 do Nr IV/350/061474
Ikona - strzałka prawaOd Nr V/1/06 do Nr V/14/06886
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/07 do Nr LXXVIII/071940
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/08 do Nr LXXXVII/082262
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/09 do Nr CXVIII/094366
Ikona - strzałka prawaOd Nr I/10 do Nr LIV/101809
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20111712
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20121365
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20131002
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.2014964
Ikona - strzałka prawaOd Nr 0050.1.20152191
Ikona - strzałka prawaInne 2009453
Ikona - strzałka prawaInne 2010713
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej21872
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Rady Miejskiej7901
Ikona - strzałka prawaKadencja 4 Rady Miejskiej - 2002-2006223
Ikona - strzałka prawaKadencja 5 Rady Miejskiej - 2006-20104438
Ikona - strzałka prawaKadencja 6 Rady Miejskiej - 2010-20144657
Ikona - strzałka prawaKadencja 7 Rady Miejskiej - 2014-20182120
Ikona - strzałka prawaDziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego0
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego1611
Ikona - strzałka prawa1998125
Ikona - strzałka prawa2001128
Ikona - strzałka prawa2003131
Ikona - strzałka prawa200493
Ikona - strzałka prawa2005109
Ikona - strzałka prawa2006113
Ikona - strzałka prawa2007115
Ikona - strzałka prawa200897
Ikona - strzałka prawa2009132
Ikona - strzałka prawa2010169
Ikona - strzałka prawa2011218
Ikona - strzałka prawa2012398
Ikona - strzałka prawa2013398
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał1221
Ikona - strzałka prawaROK 2012610
Ikona - strzałka prawaROK 2013156
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia Nadzorcze458
Ikona - strzałka prawa2013137
Ikona - strzałka prawaGminne jednostki organizacyjne
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej24984
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia, przetargi20602
Ikona - strzałka prawaInformacje o naborach kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze3507
Ikona - strzałka prawaAkty Prawne1049
Ikona - strzałka prawaZarządzenia809
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia Rodzinne1738
Ikona - strzałka prawaZespoły Placówek Oswiatowych8551
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie5397
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 2 we Włoszczowie4060
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Koniecznie2125
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 4 w Kurzelowie2081
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych Nr 5 w Bebelnie1789
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe5705
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa im. Stefana Czarneckiego w Czarncy2417
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola5033
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Koniecznie2320
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Kurzelowie2153
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe w Łachowie1412
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 1 we Włoszczowie2250
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 2 we Włoszczowie3551
Ikona - strzałka prawaPrzedszkole Samorządowe Nr 3 we Włoszczowie2348
Ikona - strzałka prawaDomy kultury5635
Ikona - strzałka prawaDom Kultury we Włoszczowie8330
Ikona - strzałka prawaDom Kultury w Kurzelowie3602
Ikona - strzałka prawaWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji1990
Ikona - strzałka prawaInne jednostki8110
Ikona - strzałka prawaZOE-ASiP4576
Ikona - strzałka prawaOSiR2706
Ikona - strzałka prawaPGKiM Sp. z o.o.7659
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Publiczna3777
Ikona - strzałka prawaMienie i budżet
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy2978
Ikona - strzałka prawaPomoc publiczna, ulgi, umorzenia8693
Ikona - strzałka prawaInterpretacje podatkowe981
Ikona - strzałka prawaZwiązek Gmin Ziemi Włoszczowskiej995
Ikona - strzałka prawaUchwały, Protokoły Zgromadzenia1434
Ikona - strzałka prawaUchwały Zarządu1461
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu4420
Ikona - strzałka prawaDostarczanie dokumentów elektronicznych do UG Włoszczowa117
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4563
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych207
Ikona - strzałka prawaRejestr zmian3921
Ikona - strzałka prawaArchiwum4809
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego2111
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów1945
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi3749

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-04-26 18:22:35, zmian dokonał(a): Agnieszka Sufin

WCAG 2.0 (Level AA)